Mamy dla Państwa dwa sąsiadujące, 4-osobowe apartamenty do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. Tylko 200m od morza! Koszt tygodniowego pobytu w sezonie letnim to jedynie 400€ za 4 osoby! Klimatyzacja w salonie i sypialni, Wi-Fi oraz Platforma NC+!!!

Torrevieja

TorreviejaFoto

             Torrevieja to miasto oddalone 35km od lotniska w Alicante, dokąd można dostać się z Polski tanimi liniami lotniczymi jak Ryanair czy Wizair. Położone pomiędzy Morzem Śródziemnym a dwoma słonymi jeziorami posiada specyficzny, bardzo zdrowy mikroklimat uznany za Światową Organizację Zdrowia za jeden z najzdrowszych na świecie. To jeden z wielu powodów dla którego z ponad 80 tys. mieszkańców znaczna część to obcokrajowcy chętnie kupujący tutaj swoje wakacyjne rezydencje.                                                          

Alicante (40km)

Alicante-50801

            Alicante to miasto oddalone 45 km. od naszego apartamentu. Zamieszkiwane przez około 330 tys. osób, należące do wspólnoty autonomicznej Walencji. To właśnie na pobliskim lotnisku, dzięki tanim liniom lotniczym jak Ryanair czy Wizzair, wylądują Państwo aby spędzić swój długo wyczekiwany urlop. Od słonecznych wakacji dzieli Państwa jedynie 3 godziny lotu… Zobacz co zrobić aby zarezerwować apartament TUTAJ, jak do niego dojechać z lotniska TUTAJ oraz policz koszty wyjazdu TUTAJ

Benidorm (80km)

901705cc751b595cb6234eeaff072165_benidorm-noche-1500-600-c

              Jadąc autem z Alicante wzdłuż wybrzeża w kierunku północnym, po około 45 kilometrach dotrzemy do Benidormu, najbardziej znanego ale i przez to najliczniej odwiedzanego przez Brytyjczyków i Skandynawów kurortu na Półwyspie Iberyjskim. Benidorm jest nazywany hiszpańskim Manhattanem.. Na powyższym zdjęciu ewidentnie widać dlaczego… (mapa)

Elche (40km)

Palmeral-de-Elche                     
Ponad 200-tysięczne miasto oddalone o 40 km od Torrevieja słynące z największego w Europie gaju palmowego. (mapa)

Cartagena (50km)

panoramica_murcia_Cartagena_BI                
Dziś 200-tysięczne miasto portowe, sięgające swoją historią czasów sprzed naszej ery. Pełne zabytkowych kościołów i katedr ale najbardziej znane turystom z pozostałości rzymskiego teatru i ruin bizantyjskiego muru… (mapa)

Walencja (200 km)

miasto-sztuki-i-nauki

                    Walencja, zwana miastem sztuki i nauki jest oddalona od Torrevieja o około 200 km. To przepiękne, 3-cie co do wielkości miasto Hiszpanii mieści w sobie zarówno dziesiątki zabytkowych budowli jak i cuda nowoczesnej architektury… (mapa)

Torrevieja